Digiturk Paketleri Hakkında

17.12.2015
Digiturk Paketleri Hakkında

Digiturk paketleri içerisinde temel paket olan giriş paketinde ulusal kanallar başta olmak üzere haber kanalları, eğlence ve yaşam kanalları, çocuk kanalları, belgesel kanalları, müzik kanalları, radyo kanalları, spor kanalları ve radyo kanalları yer almaktadır. Digiturk giriş paketleri'nden ayda 19.90 tl’ye faydallanılabilinilmektedir. Giriş paketine ek olarak da bazı kanallar eklettirilerek yeni paketler oluşturulabilir.

Giriş paketine eklenilebilecek paketler; belgesel paketi çocuk paketi sporsever paketi müzik ve eğlence paketi, haber ve dünya paketidir. Ayrıca 12 ay taahhüt sözünüze kurulum da bedavadır. Diğer bir paket ise Üst Paket Grubudur.

Üst paket grubunda Platin Paket denilen film ve dizi kanalları da bulunmaktadır. Film veya dizi paketlerine üye olmak isteyen aboneler en az giriş paketi + 2 keyif paketi almak durumundadır. Giriş paketi + 2 keyif paketi almayan aboneler Digiturk Platin Paketleri seçemezler.

Platin paketler grubunda yer alan bir başka içerik de LigTv paketleridir.

HD yayın sadece Eutelsat üzerinden verilebildiği, Turksat yayınlarında HD kanalları bulunmaması sebebiyle LigTv’yi HD olarak izlemek isteyen müşteriler LigTv’nin yanısıra en az giriş paketi + 2 keyif paketi almak durumundadır.

Digiturk paketleri içerisinde ekstra paketler olan ve ekstra ücrete tabi olan paket içerikleri ise:

  • Sporekstra,
  • Avantaj Paketi,
  • Avantaj Yetişkin Paketi.
  • Yetişkin Paketi olmak üzere dört tanedir . Yetişkin paketlerimizde şifre konulabiliyor olup evdeki çocukların bu kanallara erişim durumunu engelleyebiliyorsunuz.

Digiturk kanallarının diğer bir avantajı ise Lig TV paketidir. Paketin içeriğine şu şekilde göz atabiliriz:

  • Şampiyonlar Paketi,
  • Süper Lig Paketi,
  • Taraftar Paketleri,
  • Şampiyon Anadolu Paketleri,
  • Anadolu Taraftar Paketi

Bütün bu geniş içeriğe en yakın Digiturk bayisine giderek sahip olabilirsiniz. Digiturk avantajlarından faydalanmak standart uydu alıcılarından sıkılanlar için çok cazip bir fırsat olacaktır. Gündelik hayatın sıkıcılığı içinde evine geldiğinde neşelenmek, stres atmak veya yeni bilgiler edinmek için bu fırsattan yararlanabilmek iyi olacaktır. Herkese iyi seyirler.

basvuruabonelik.com Digiturk Konak'ta, Digiturk bayi ve Digiturk servis hizmeti vermektedir.

Digiturk üyelik için hemen arayın 0532 327 2202

Tümü
Digiturk

Beni Arayın