Digiturk Ayrıcalıklar Dünyası

25.12.2015
Digiturk Ayrıcalıklar Dünyası

Digiturk’ün pek çok avantajının olduğunu bildiğim halde bunu onaylayacak herhangi bir olayla karşılaşmamıştım. Ama bugün şehir içi seyahatim sırasında kullandığım toplu taşıma aracında bir amcanın telefon konuşmasına şahit oldum.

Bu dönem vizyona giren sinema filmleri gayet iddialı yapıtlar. En iyi seri filmlerden biri olan Star Wars: Force Awakens, Shakespeare'in dram türündeki eseri  Macbeth, ilk filmiyle izleyenleri gülme krizine sokan aylarca esprileri dillerden düşmeyen Düğün Dernek ekibinin çektiği ikinci film Düğün Dernek: Sünnet, Çağan Irmak’ın komedi denemesi Nadide Hayat, Cem Yılmaz’ın yen filmi Ali Baba ve Yedi Cüceler, Antalya Film Festivalinde’de ödül alan Rüzgarın Hatıraları filmi, Mary Shelly’nin Frankeistein romanının yeni bir uyarlaması olan Victor Frankeinstein bu listedeki en iddialı yapıtlardan.

Bu kadar seçenek arasında otobüsteki amca yakın bir arkadaşı ile Star Wars izlemeye gitmek üzere telefonda sözleşmeye çalışıyorum. Amcanın belli bir entelektüel birikimi olduğu kesin. Çünkü beş dakika konuştularsa bunun 3 dakikası vizyondaki filmleri analiz etmekte geçti.

Karşısındakinin tahminimce ona Star Wars’a gitme teklifinde bulunuyor. Amcanın sorusu direk daha öncekileri izledin mi? Onları izlemediysen pek bir anlamı olmayabilir diyerek konuşmasını sürdürüyor. Ben de Digiturk olduğu için ben pek ihtiyaç duymuyorum sinemaya gitmeye istediğim filmi izliyorum dediğinde amcaya baya özendiğimi söylemeden edemeyeceğim.

Demek ki Digiturk kullanıcısı olan insanlar bu konuda oldukça rahat. Yasal yayın süresi tamamlandığında filmler direk HD kalitesi olarak ekranlarda yayınlanıyor.

Bu rahatlığı sağlamak için Digiturk de pek çok kampanya oluşturmuş durumda. Movie Max Comedy, Movie Max Premier, Movie Max Action, Movie Max Festival, Digiturk Salon 2, Digiturk Salon 3 gibi pek çok film kanalını içinde bulunduran kampanyalı paketler uygun fiyatlarla karşımıza çıkıyor.

Biz de bu amca gibi sinemada yayınlanan filmleri kısa süre sonra izlemek, evimizin rahatlığında HD kalitesiyle yayın yapan kanallarda sinemayı aratmayan heyecana kavuşmak istiyorsak tek yapmamız gereken en yakın Digiturk bayisine uğrayarak ücretsiz kurulum fırsatıyla sinemayı evimize getirmek.

 

basvuruabonelik.com Digiturk Çiğli'de, Digituk bayi ve Digiturk servis hizmeti vermektedir.

Digiturk üyelik için hemen arayın 0532 327 2202

 

Tümü
Digiturk

Beni Arayın