Bugün Ne Pişirsem?

27.12.2015
Bugün Ne Pişirsem?

Bugün ne pişirsem sorusu pek çok ev hanımının öncelikli sorusudur. Hatta sabah uyandıklarında eşlerine günaydın demeden önce akıllarında bu soru belirir. Aynı şey geçerlidir. Çünkü onlarda bazen son dakika ne yemek pişirsem derdine düşebilirler. Bazılarının işi diğerlerine göre daha zordur. Ailede yemek seçen bir birey veya hep aynı yemekleri yapıyorsun diye sızlanan bireyler olabilir.

Örneğin Ayşe Hanım’ın eşi de bu sızlanan bireylerden biriymiş. Sadık Bey her eve geldiğinde iyi akşamlar bile demeden önce yemekte ne olduğunu soruyormuş. Ayşe Hanım klasik yemekler yaptığını söyleyince söylenmeye başlıyormuş. Ayşe Hanım bir gün bu konudan arkadaşı Dilek Hanım’a dert yanarken Dilek Hanım ona evlerine Digiturk bağlatmanın yararı olacağını söylemiş. Bunun ne gibi yararı olacağını anlamayan Ayşe Hanım’a Dilek Hanım:

‘’ Benim eşimde bu konuda sürekli sıkıntı çıkarıyordu. Ama Digiturk bu noktada da biz ev hanımlarını unutmamış. Dünyaca ünlü yemeklerin yapıldığı Home TV ve Turmax gurme, Digiturk’te karşımıza çıkıyor. Bu kanalda yayınlanan programlar salata, ana yemekler, tatlılar keklerle dolu bir yayın akışı ile en büyük yardımcım oldu. ‘’ cevabını verdiğinde Ayşe Hanım’ın eve gittiğinde ilk işi eşini ikna etmeye çalışmak olmuş.

Sadık Bey eski alışkanlıklarından vazgeçmesi zor bir beymiş. Ayşe Hanım bunu bildiğinden eşinin dikkatini uyandıracak bir yol seçmiş. Ona Digiturk’ün spor kanallarından bol bol bahsetmiş. Komşusundan duyduğu kadarıyla eşine Lig TV’yi düşük ücretli kanal eklemelerini anlatmış. Hem torunlarının sevdiği bütün çizgi filmlerinde burada olacağını ve herkesin bu işten memnun olacağını uygun bir dille ifade etmiş. Son olarak da ona Digiturk’ün ücretsiz kurulum fırsatından da bahsedince Sadık Bey en sonunda teslim olmuş.

Ertesi gün yaşadıkları semt olan Narlıdere’de ki Digiturk bayisine uğrayarak aboneliklerini yaptırmışlar. Bayii çalışanlarının da hoşgörülü tavrı ikisinin de hoşuna gitmiş. Digiturk’ü evlerine kurdurduktan sonra Ayşe Hanım bütün gün yemek kanallarını gezerek yeni tarifler deniyormuş. En sevdiği program da Home TV’deki ‘Kek Savaşları Ekibi’ nin programıymış. Bu programı izleyerek torunlarına çeşit çeşit kekler yapıyor ve geldikleri zamanda çocuk programlarını açarak onları mutlu ediyormuş.

Yıllardır tuttuğu takımın maçlarını izleyemeyen Sadık Bey ise esaslı bir taraftar olup çıkmış. Her lig döneminde evde bir tribün havası esiyormuş. Ailecek bir arada televizyon izleme keyfinin tadını çıkarıyorlarmış. Digiturk’ün yaptığı her kampanyayı da sıklıkla takip ediyorlarmış. Paketlerine pek çok ek daha yaptırarak her ihtiyaç duydukları şeye bir tuşla ulaşabiliyorlarmış.

Yani Digiturk bir kez daha ‘hayallerine dokun’ sloganının hakkını vererek herkesin çok istediği şeylere kavuşmasını sağlamış.

basvuruabonelik.com Digiturk Seferihisar'da, Digiturk bayi ve Digiturk servis hizmeti vermektedir.

Digiturk üyelik için hemen arayın 0532 327 2202

Digiturk izmir, digiturk konak, digiturk narlıdere
www.basvuruabonelik.com

Haber Kaynağı www.ligtv.com.tr

Tümü
Digiturk

Beni Arayın