Ernak Beşiktaş'ı gözüne kestirdi

30.12.2015
Ernak Beşiktaş'ı gözüne kestirdi

Spor Toto Basketbol Ligi takımlarından Banvit'in başantrenörü Selçuk Ernak, hafta sonu Beşiktaş Sompo Japan ile yapacakları maçta sert basketbol oynamaları gerektiğini söyledi.

Kara Ali Acar Spor Salonu'nda gerçekleştirilen antrenmanın ardından gazetecilere açıklama yapan Ernak, ligin ciddi ekiplerinden Beşiktaş Sompo Japan ile İstanbul'da karşılaşacaklarını belirtti.

Beşiktaş Sompo Japan takımının kendi sahasında 90 ve üzerinde sayı atabilen bir takım olduğunu vurgulayan Ernak, şöyle konuştu:

"Öncelikle defans anlayışımızı bu maça yansıtıp, mümkün olduğu kadar sert basketbol oynamamız gerekiyor. Bu sayıları kabul edersek, maçı kazanabilmemiz mümkün olmaz. İlk yarının son haftasında Türkiye Kupası'nın son 8'ini oluşturacak takımlar belli olacak. Bu maç, bu açıdan Beşiktaş Sompo Japan adına da çok önemli bir karşılaşma olacak. Son haftalarda aldığımız sonuçların ardından takım olarak üst grupta kendimize yer bulduk. Bu pozisyonumuzu korumak ve geliştirmek istiyoruz. Her iki takımın da önemseyeceği ve oynanacak güzel basketbol ile izleyenlerin çok memnun olacakları bir maç olacak."

Digiturk izmir, digiturk konak, digiturk narlıdere
www.basvuruabonelik.com

Haber Kaynağı www.ligtv.com.tr

Tümü
Digiturk

Beni Arayın