Digiturk Kullanıcılarının Avantajları

31.12.2015
Digiturk Kullanıcılarının Avantajları

Digiturk, Türkiye genelinde kendini dijital platform olarak kanıtlamış olmakla birlikte Digiturk sadece televizyondan sıkılmama açısından yararlı diye düşünülmemelidir.

Örneğin Tuğçe Hanım bir KPSS hazırlık öğrencisidir. KPSS sınavı hepimizin bildiği gibi devlet memuru olmak için ülke genelinde yapılan bir sınav. Sınav kapsamında Genel Kültür Genel Yetenek, eğitim bilimleri ve alan konularında sorular karşımıza çıkmaktadır.

Tuğçe Hanım’da bu süreç içerisinde Genel Kültür konusu kapsamında sorulan güncel teknolojik gelişmeleri takip etmek için pek çok kaynak araştırıyordu. Bir arkadaşı kendisine Digiturk’ün belgesel kanallarını takip etmesinin ona yararlı olacağını söyledi.

Tuğçe Hanım bir süre Digiturk hakkında araştırma yaptı. Digiturk’ün dünya çapında da izlenen dokuz belgesel kanalını yayınladığını gördü. Bu kanallar National Geographic Wild, National Geographic People, Animal Planet, Hd History, Discovery Channel, Discovery Science gibi kanalların çok çeşitli programlarından ihtiyacı olan bilgileri edinebileceğini gördü.

Ege Bölge Bayilerinden biri olan Güzelbahçe Digiturk Bayisine giderek paketler hakkında bilgi almak istedi. Bayideki güler yüzlü hizmetten memnun kalarak Ayrıca ücretsiz kurulum fırsatını da kaçıramak istemediğinden hemen başvuru yaptı.

Şimdi geriye sadece programları takip ederek dünya genelindeki önemli olayları, en son buluşları ve dünyayı etkileyen teknolojik gelişmeleri takip etmek kalmıştı. Kendisi zaten internet üzerinden de pek çok belgesel izletmişti. Kurulum paketine interneti de ekletince hem televizyondan hem de bilgisayardan bütün belgeselleri izleme olanağına kavuşmuştu.

Yıl sonunda sınav zamanı geldiğinde ise karşısına bu programlarda işlenen bir konuyla ilgili soru çıktı. Pek çok kişinin yapamadığı bu soruyu programı izlediği için Tuğçe Hanım yapabilmişti.

Sonuç olarak televizyon sadece eğlence amaçlı kullanılmayabilir. Bilgi almak açısından da evinizde geniş yelpazeli bir uydu alıcısı olması sizin için faydalı olabilir. Bu fırsatlara kavuşmak için daha ne bekliyorsunuz?

basvuruabonelik.com Digiturk Güzelbahçe'de, Digiturk bayi ve Digiturk servis hizmeti vermektedir.

Digiturk üyelik için hemen arayın 0532 327 2202

Digiturk izmir, digiturk konak, digiturk narlıdere
www.basvuruabonelik.com

Haber Kaynağı www.ligtv.com.tr

Tümü
Digiturk

Beni Arayın