De Gea'nın gözü zirvede

02.01.2016
De Gea'nın gözü zirvede

Manchester United'ın İspanyol kalecisi David De Gea, kulübün internet sitesine yaptığı açıklamada dünyanın en iyi kalecisi olmak istediğini ifade etti.

Manchester United kalecisi David De Gea, hedefinin dünyanın en iyi kalecisi olmak olduğunu açıkladı.

Son yıllarda İspanya'nın en önemli kalecilerinden biri haline gelen De Gea, iddialı halini korumak ve kendini geliştirmek istediğini belirtti.

Manchester United'ın resmi web sitesine açıklamalarda bulunan De Gea, ''Dünya üzerinde bilinen en iyi kaleci olmak gibi bir hayalim var. Bu gerçekten çok zor birşey çünkü bu konuda bana rakip olabilecek çok iyi kaleciler var. Ancak ben bu standartlara ulaşmak için her zaman en iyi oyunumu oynamaya ve elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum.'' ifadelerini kullandı.

De Gea, Cumartesi günü oynanacak olan Swansea maçın hakkında da konuşarak, ''Swansea karşısında kalemi gole kapatık iyi bir oyun sergileyerek kazanacağımız galibiyete rehberlik etmek istiyorum. Son zamanlarda iyi olmayan şeyler yaşadık. Ancak Old Trafford'da galip gelmek için ne gerekiyorsa yapıp yeniden güvenimizi kazanmak istiyoruz.'' şeklinde konuştu.

Digiturk izmir, digiturk konak, digiturk narlıdere
www.basvuruabonelik.com

Haber Kaynağı www.ligtv.com.tr

Tümü
Digiturk

Beni Arayın