Türk Filmi Vazgeçilmezliği

03.01.2016
Türk Filmi Vazgeçilmezliği

Yabancı filmler her ne kadar ülkemizde yaygın olarak izlense de yine de Türk filmleri her zaman vazgeçilmezliğini korumaktadır. İster Yeşilçam ister yeni nesil Türk filmleri olsun bizim içimizden çıkıp bizden duygularla beslendiği için her dönemin geçerli projeleri olacaktır.

Örneğin yabancı komedi filmlerine alternatif Deliha filmi çok izlenen bir film olmuş ve bir kadın komedyen tarafından çevrildiği için de büyük ilgi görmüştür. Diğer türlerde öne çıkan filmlerden biri de Mucize filmi olmuştur. Mucize’nin dram filmlerinin en iyilerinden biri olduğu kesindir.

Bu iki film alanında iyi olmakla birlikte benimde yakın zamanda izlediğim Peri Masalı filmi en sevilenlerden biri olma yolunda adaydır. Çekimleri Kırklareli Kıyıköy’de yapılan filmin  baş kahramanı Mert, bir yandan ailevi sorunlarıyla boğuşurken diğer yandan aşık olduğu kadın Peri, ile olan ilişkisini sürdürmektedir. 1 Milyon bütçe ile çekilen film, romantik ve aşk dolu konusuyla 2014 yılında sinema severlerle buluştu. Beklediği gişeyi elde edemese de internete veya televizyonlara düştüğü andan itibaren daha fazla izleyici kitlesine ulaşmıştır.

Digiturk Movie Max Türk HD kanalında yayınlanan filmi Digiturk kalitesiyle izlediğinizde konusuyla birlikte tamamen etkileyici bir hale geliyor. Özellikle bayanların yoğun ilgi gösterdiği romantik filmlerden olan Peri Masalı, insanların aşk ile nasıl sorunlarından uzaklaşıp dünyayı her şeye rağmen sevmeye başladığını gösteren bir yapım.

Eğer sinema da görme şansınız olmadıysa Digiturk’ün her kesime hitap eden film kanallarında aradığınız her tür filmi bulabilirsiniz.

Digiturk film severler için pek çok kampanya hazırlamış. Bunlardan en çok tercih edilen hem film hem dizi kanallarını sabit ücretle paketinize ekletebildiğiniz film dizi keyfi bir arada kampanyasıdır. Ayrıca Digiturk’ün internet ve film seçeneğini bir arada sunan kampanyaları da her iki ihtiyaca da karşılık vermesi açısından tercih edilebilir.

Her ay 1000 in üzerinde filmi izleyici ile buluşturan Digiturk bu anlamda en kullanışlı dijital platformdur. Türkçe dublaj ve orijinal dil seçenekleri ile de tercih edilen bir platform olmaya devam edecektir.

Sizlerde Digiturk’ün bu faydalı kampanyalarından faydalanmak istiyorsanız en yakın Digiturk bayisine uğrayarak 12 ay taahhüt sözünüze ücretsiz kurulumdan faydalanabilirsiniz. Gişe rekortmeni veya orijinal filmleri izleyebilmenin en kolay yolu Digiturk’tür.

basvuruabonelik.com Digiturk Aliağa'da, Digiturk bayi ve Digiturk servis hizmeti vermektedir.

Digiturk üyelik için hemen arayın 0532 327 2202

Digiturk izmir, digiturk konak, digiturk narlıdere
www.basvuruabonelik.com

Haber Kaynağı www.ligtv.com.tr

Tümü
Digiturk

Beni Arayın