Digiturk ile Yeni Yıla Merhaba

01.01.2016
Digiturk ile Yeni Yıla Merhaba

Yeni yıla girerken pek çok yerde Happy New Year partileri verilirken Türk halkının genelinde görüldüğü üzere geleneksel şekilde bütün aile bir araya gelerek yemekler yenir, tombala oynanır, meyveler kesilir birlikte neşeyle içecekler çerezler tüketilir.

Halkın büyük çoğunluğu da ptt dediğimiz pijama, terlik, televizyon etkinliğini şikâyet etmeden yapıyor. Ama tabii ki standart uydu alıcılarında her zamanki standart eğlence programları yılbaşı gecesini sıkıcı hale getiriyor.

Oysaki gençler daha fazlasını istiyorlar. Şöyle ki etkinlik her ne kadar geleneksel de olsa etkinlik içinde farklılıklar aranıyor mesela Digiturk kullanıcıları kendilerine çok rahat bir izleme listesi oluşturabilirler. Digiturk’ün dokuz farklı film kanalında çeşitli filmler yayınlanmakta.

Bunlardan bazıları: Movie Max Premier HD’de: Arınma Gecesi, Anarşi, Jüpiter Yükseliyor, Movie Max Stars HD’de romantizm severler için Muhteşem Yaratıklar, Beni Asla Bırakma, Yeryüzündeki Son Aşk, Aşkın Büyüsü,  Movie Max Comedy HD’de Şimdi Ya Da Asla, Çılgın Bir Hafta Sonu, Adamım, Güliver'in Gezileri filmleri rahatlamak isteyenler için birebir filmlerden.

Biraz farklı konuları merak edenler için ise Movie Max Festival kanalında Ben Kimim?, Hayal Ülkesi, Kara Balık, Parti Kızı, Movie Max Family’de Yeni Yıl Şarkısı, Babam Söz Verdi, Yeni Yıl Köpekleri, Kuzey Kutbu, aksiyon severler için Movie Max Action kanalında Derin Karanlık, İçindeki Yabancı, X- Men Birinci Sınıf, Büyük Kumar, Türk filmi severler için Kırmızı, Eski Sevgiliyi Unutmanın On Yolu, Moskova’nın Şifresi: Temel, Peri Masalı filmleri tercih edilebilecek filmlerden.

Sizde ailenizle güzel bir gece geçirmek istiyorsanız sıradan programlar yerine bu filmleri izlemeyi tercih edebilirsiniz. Eğer yapılmış bir programınız yoksa sizlere televizyonun başında sıkılmamak için verebileceğimiz en güzel tavsiyeler bu filmlerdir

Eğer hala Digiturk bağlatmadıysanız sizi en yakın Digiturk bayisine bekliyoruz. Güler yüzlü bir hizmet karşılığında ücretsiz kurulum fırsatından yararlanabilir ve televizyonunuzun sıkıcılığından kurtulabilirsiniz. Bu yıl için kendinize verebileceğiniz en güzel hediyelerden biri Digiturk’ün geniş yelpazeli film kampanyalarından biri olabilir.

basvuruabonelik.com Digiturk İzmir'de, Digiturk bayi ve Digiturk servis hizmeti vermektedir.

Digiturk üyelik için hemen arayın 0532 327 2202

Digiturk izmir, digiturk konak, digiturk narlıdere
www.basvuruabonelik.com

Haber Kaynağı www.ligtv.com.tr

Tümü
Digiturk

Beni Arayın