"Sonuna kadar iyi mücadele ettik"

21.12.2015

Muratbey Uşak Sportif Başantrenörü Ozan Bulkaz, Spor Toto Basketbol Ligi'nde İstanbul Büyükşehir Belediyespor'u 90-73 yendikleri maçta, karşılaşma boyunca iyi mücadele ettiklerini söyledi.

Bulkaz, karşılaşmanın ardından kızı Elif'le katıldığı basın toplantısında, rakipleri karşısında net bir galibiyet aldıklarını ifade ederek, "Sert bir maç olacağını biliyordum ama maçın başından sonuna kadar iyi mücadele ettik. Oyuncularımı tebrik ediyorum" dedi.

Muratbey Uşak Sportifli basketbolcu Can Korkmaz ise rakipleri karşısında rahat bir şekilde kazandıklarını belirterek, galibiyeti taraftarlara hediye etti.

İstanbul Büyükşehir Belediyespor cephesi
İstanbul Büyükşehir Belediyespor Başantrenörü Ertuğrul Erdoğan, rakiplerinin kendi sahasında iyi mücadele ettiğini söyledi.

Ligde kalıcı olmak istediklerini, bundan sonraki maçlara odaklandıklarını anlatan Erdoğan, "Kazanmak istediğimiz bir maçı kaybettik, evimizde oynayacağımız karşılaşmalardan galip ayrılmak istiyoruz. Ligde kalıcı olacağız, kimse endişe etmesin. Uşak ekibini kutluyorum" diye konuştu.

Lacivert-turunculu basketbolcu Justin Cobbs ise karşılaşmada ev sahibi ekibin daha iyi oynadığını, yaptıkları hatalar nedeniyle maçı kaybettiklerini ifade etti.

Tümü
Digiturk

Beni Arayın