Digiturk Dilediğin Yerde

21.12.2015
Digiturk Dilediğin Yerde

Bugün yolda gelirken tanık olduğum bir olaydan sonra Digiturk Dilediğin Yerde Mobil Uygulamasını edinmeye karar verdim. Bindiğim dolmuşta pek çok farklı tip gördüğümden bunları gözlemlemeyi severim. Bazen kendime göre çıkarımlarda bulunurum.

Dolmuş kalabalık bir alışveriş merkezinin önünde durduğunda küçük bir kız çocuğu ve annesi dolmuşa bindi. Tabii ki kız çocukları her zaman daha meraklı ve konuşkan bir özellikte olurlar. Adının Buse olduğunu öğrendiğimiz bu kız çocuğu sürekli annesine ve diğer yolculara soru sorup duruyordu. Çoğu kişi çocuğun bu halini hoş görse de bir süre sonra hoşnutsuz sesler duyulmaya başladı.

Annesi bu sırada ne yapacağını bilemezken bir anda çocuk çizgi film diye sayıklayınca telefonunu çıkarıp ona en sevdiği çizgi filmi açtı. Göz ucuyla telefonuna baktığımda annesinin Digiturk Mobil Uygulamasını kullandığını gördüm. Biraz daha dikkatli incelemeye fırsat bulunca uygulamanın içeriğinin tam olarak ihtiyaçları karşılamaya yönelik ve kullanışlı olduğunu gördüm.

Menü düzeninin web sayfasını aratmayacak şekilde düzenlendiğini ve kanalların kolay ulaşılabilecek tarzda düzenlendiğini fark ettiğimde gerçekten uygulamayı yüklemenin çok akıllıca bir fikir olduğuna karar verdim.

Üstelik çizgi filmleri Digiturk Çocuk bölümünden neşeyle izleyen küçük kızda çoktan susmuştu. Annesi de bu sayede rahat etmiş ve hoşnutsuz bakışlardan seslerden kurtulmuştu.

Eve geldiğimde uygulamanın görsellerini inceleme fırsatı bulduğumda hemen telefonumun uygulama bölümünden indirdim. İçeri incelediğimde gerçekten doğru bir karar verdiğimi gördüm.

Böylece uygun fiyata cepten istediğim kanalları Digiturk’ün geniş yelpazesinden izleyebiliyorum. Bir arkadaşıma daha tavsiye ettim. O da Lig TV paketinin onun için çok kullanışlı olduğunu ve çoğu zamanı yolda geçerken ligden de uzak kalması gerekmediğini duyunca bu uygulamanın olmasına çok sevindi.

İndirmesi ücretsiz olan bu uygulama kullanmak istediğiniz herhangi bir paketin ücretini fatura gibi ödeyerek istediğiniz filmleri, belgeselleri, yerli ve yabancı dizileri, spor programlarını rahatça izleyebilmenizi sağlayacaktır. Size de bir an önce bu uygulamayı edinmenizi tavsiye ediyorum.

basvuruabonelik.com Digiturk Bayraklı'da, Digituk bayi ve Digiturk servis hizmeti vermektedir.

Digiturk üyelik için hemen arayın 0532 327 2202

Digiturk izmir, digiturk konak, digiturk narlıdere
www.basvuruabonelik.com

Haber Kaynağı www.ligtv.com.tr

Tümü
Digiturk

Beni Arayın