Digiturk İzleme Keyfi

23.12.2015
Digiturk İzleme Keyfi

Televizyon tamamen bir keyif meselesi. İnsan evde yapacak bir şey bulamayınca televizyon hayatımızın ayrılmaz parçası oldu. Aslında standart uydular da insanların değişik isteklerine cevap verecek durumda değil. Haftanın ilk iki üç gününden sonra hiç izlenecek bir şey kalmıyor desem yeridir. Hep birbirinin taklidi şeklinde diziler programlar almış başını gidiyor.

Hepsi klasik kurgular. Parçalanmış aileler, toplumun vicdanını sızlatacak hikayeler.. Reyting toplamanın yolu basit aslında. Aşkı koy diziye, acıyı koy, aralarında maddi açıdan fark olan iki ailenin çocuklarını bir araya getir al sana reyting rekortmeni bir dizi. Günümüzdeki filmlerde farklı kurgulardan uzak standart konular üzerinde yoğunlaşmış bir yığın senaryolardan oluşuyor. Ama tabi kii Yeşilçam filmlerinin yeri ayrı. İnsan her ne kadar yeniliğe açık olsa da arada eskiye gitmeye nostaljileri tazelemeye ihtiyaç duyuyor. Standart televizyon kanalları önümüze hep aynı şeyleri sunuyor. Öyle ki sabah bir diziyi kaçırsan akşam açsan baksan yine bulur izlersin.

Ama mesela Digiturk kullanıcılarından bu anlamda hiçbir şikayet duymadım Moviemax Turk diye bir kanal var bütün özlediğimiz sevdiğimiz Yeşilçam fimlerini rahat rahat izleyebiliyorlar. Öte yandan bulunduğumuz yerler de bize çok zaman sıkıcı gelebilir. Doğdun aynı mahalle, büyüdün aynı mahalle, yaşlanıyorsun aynı mahalle. Hatta daha şehir dışına çıkmayanlar bile olabilir. İşte orada da belgesel kanalları devreye giriyor. Yıllarca çalışıp rahat bir emekliliğin hayalini kuruyoruz. İstisnasız hepimizin hayallerini dünya turları süslüyor. Ama buna bazen zaman bazen de para yetmiyor.

Ama hiç çaba sarfetmeden bu imkanlara ulaşmak farklı bir digital platformla mümkün olabiliyor. İnsanlar istedikleri zaman dünyanın bir ucundaki belgeseli ya da imkanlar kısıtlı olduğundan gidemeyecekleri lig maçlarını dahi izliyorlar. Turkcell Süperlig maçları olduğunda Lig Tv bu maçları istisnasız yayınlıyor.  Eğer bir evden ‘ahh kaçtı bee’ ya da ‘goooolll’ tarzında laflar duyuyorsam anlıyorum ki o evde bir Digiturk var. Biz evlerimizde sıkıcı dizilerimizle boğuşurken insanlar bu heyecanı canlı olarak yaşıyorlar.

İnsanların birebir olarak ulaşamayacağı bu imkan sadece bir tuş kadar uzağınızda oluyor. Özenmeden olmuyor açıkçası. Sonuçta bu bir ayrıcalık ve bu ayrıcalık onlara toplumun genelinden farklı olarak kullanıcılara sunulmuş oluyor. Stresten uzaklaşmak için başvurulacak en kolay yol.

Her sıkı futbol takipçisinin evine bakıyorsunuz Digiturk var. İnsanlar bu tutkunu oldukları takımların maçlarını kaçırmak istemiyorlar. Bu anlamda gayet kendini ispatlamış bir marka olan Digiturk görünen o ki uzun yıllar tercih sebebi olmaya devam edecek. Birde bu alanda yapılan önemli yatırımlarla gün geçtikçe artmakta. Aslında düşününce tamamen bizler için bizlere yönelik yapılan bir yatırım.

Sıkıcı bir hayata renk katmanın yolu bazen spor bazen resim, bazen bazen bir kitap, bazen de televizyonunuzdaki uydu alıcınızı Digiturk’e çevirmek olabilir. Denemek ve aradaki farka şahit olmak gerekir. Kurulumunun da ücretsiz olduğunu düşünürsek gayet mantıklı bir teklif olduğuna karar vermekte zorlanılmayacak. Bu sıkıntılı televizyon dizilerinden, klasikleşmiş filmlerden ve fazlasını merak ettiğimiz dünyaya ulaşmanın en mantıklı yolu kesinlikle Digiturk izleme keyfi olacaktır.

basvuruabonelik.com Digiturk Menemen'de, Digituk bayi ve Digiturk servis hizmeti vermektedir.

Digiturk izmir, digiturk konak, digiturk narlıdere
www.basvuruabonelik.com

Haber Kaynağı www.ligtv.com.tr

Tümü
Digiturk

Beni Arayın