Digiturk İzmir Narlıdere Bayi Servisleri

Narlıdere Digiturk Bayi Servis ve Satış Noktası
0532 327 2202

İzmir Geneli tüm kampanyalar ve %50 indirimler web sitemize özel kampanyalar bu sitede

Elit Digital İzmir Yetkili Servisi

Ilıca Mahallesi Mithatpaşa Caddesi No28/B

0232-251-6181

0532-248-5201

0530-112-7126

Digiturk Narlıdere

Narlıdere Digiturk Bayi Servis ve Satış Noktası
0532 327 2202

Digiturk İzmir Narlıdere Servisleri ve web servisi indirim ve , diğer bölge temsilciliklerimiz arasındaki özel yerini korumaktadır. Dilediğiniz paketleri çok uygun fiyatlarla satın alabileceğiniz %50 ye varan indirimli ürünlerimiz bulunmaktadır.Ayrıca içerik zenginliği sayesinde sizlere alternatifler sunarak seçmiş olduğunuz paketleri çeşitlendirmenizi sağlar Digiturk İzmir Narlıdere Bayilerimiz satış öncesi her türlü hizmeti ve kolaylığı sizlerin ayağına getirmekten gurur duyar. Sadece satış amaçlı değil, satış sonrası da sorularınıza cevap bulmakta ve sorunlarınıza çözüm odaklı çalışmaktadırlar.Uzman müşteri temsilcileri her aramada sorununuzu çözmek adına gerekli tüm işlemleri yapmakta ve sizleri son noktada Digiturk müşteri hizmetlerine yönlendirmektedirler.Ayrıca teknik hizmet vermekle yükümlü olan Profesyonel Teknik ekiplerimiz sizlerin teknik arızalarını en sorunsuz şekilde çözer ve sizlere profesyonelliklerini kanıtlarlar. Yayınları izlerken kullandığınız uydu alıcıları herhangi bir arızası olması durumda tamiri yapılmadan , nasıl bir sorunu olursa olsun direkt değiştirilir ve tamir süresini beklemezsiniz. Ayrıca arızalı cihazınızın yerine verilen yeni uydu alıcıları en son teknolojilere sahip ve en güncel yazılımlarla sizlerin beğenisine sunulmaktadır.

Digiturk Narlıdere Maç Keyfi

Müşteri memnuniyetini ön planda tutmak koşuluyla hareket eden, satış öncesi ve sonrasında disiplinli ve uzman kadrosuyla hizmet vermektedir. Satış ve teknik servis hizmetlerimizle, gelişmiş ekipmanımız ve güncellenen kampanyalarımızla hizmetinizdeyiz. Dilediğiniz an müşteri hizmetlerimizi arayıp, soru, istek ve şikayetlerinizi bize aktarabilir ve sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz. Üyelerimizi dinleyip, onların istek ve arzularına hitap eden çözümler üretmekte, kaliteli hizmet anlayışını üyelerimize sunmaktayız. Üyelerimizin memnuniyeti bizim için ön planda gelmektedir. Bunu başarabilmemizin yegane yolu, verdiğimiz randevu saatlerine uymak, kaliteli ekipman, deneyimli ve işinde uzman işçilikle mümkün olmaktadır. Başvuru kayıtlarınızı göz önüne alarak, size uygun saatlerde randevu vermekte, yetkili servis barkodlu ve kimlik belgeli ekiplerimizi göndermekteyiz. Lütfen gelen personelden bu kimlikleri göstermelerini isteyiniz. Bölge merkez servisimizce veya müşteri hizmetlerimizce yapılan görüşmeler kayıt altına alınmaktadır. Binada çanak anten var ise bağlantı yapılır. Sadece satış öncesi değil, satış sonrası da sorularınızı hassasiyetle ele alan, konusunda yetişmiş, donanımlı ve uzman servis ekibiyle sizlere hizmet vermektedir. Digitürk İzmir Web sayfamız, Digitürk’ün bünyesinde oluşturulan ve Türkiye’nin her bölgesindeki değişiklik ve yeniliklere göre güncellenmekte ve size sunulmaktadır. Digitürk İzmir Web teknik servisinden bize ulaşarak indirimli sinema ve dizi paketlerinden, Lig TV kampanyalarından yararlanmaya başlayabilir ve aile bütçenize göre size en uygun paketlerimizle aboneliğinize başlayabilirsiniz. Digitürk İzmir Web çağrı merkezimizi ararsanız hem maddi hemde zevkinize en uygun paketi birlikte oluşturabiliriz. Digitürk’e üyeliğiniz başladıktan sonra ücretsiz olarak size sunulan akıllı telefon hizmeti de vardır. IOS veya Android işletim sistemiyle çalışan akıllı telefonlarınız, tabletleriniz veya bilgisayarlarınıza indirerek dilediğiniz her yerde özgürce izleme şansını yakalayabilirsiniz. ‘Dilediğin Yerde’ diye adlandırdığımız bu hizmet sayesinde televizyona bağımlı kalmadan istediğiniz her yerde izleme imkanını yakalarsınız. ‘Tekrar İzle’ hizmetimizle izleyemediğiniz dizileri yeniden izleme olanağı bulursunuz. Yüzlerce film, dizi ve çeşitli program içeriklerinden hoşunuza gideni seçerek izleyebileceğiniz hizmetimizin adı da ‘Seç İzle’. ‘Kirala İzle’ hizmetimizle de o an vizyonda olan en yeni filmleri kiralayarak izleme seçeneğiniz bulunmaktadır.

İzmir Narlıdere Digiturk Bayi Servis ve Satış Noktası
0532 327 2202

Digiturk Narlıdere Bayi, iç kurulum, Lig TV, çanak anten kurulumları, aktivasyon hizmetleri gibi hizmetleri sunmaktadır. Digitürk aboneliğiniz başlatmak için bize internet üzerinde web sayfamız aracılığıyla da ulaşabilirsiniz. Web sayfamız üzerinden yaptığınız başvurularda en kısa zamanda müşteri hizmetlerimiz tarafından aranır ve bilgilendirilirsiniz. Talepleriniz doğrultusunda aktivasyon işlemleriniz başlatılmakta ve Digiturk İzmir Narlıdere Bayisi tarafından iç ve dış kurulum gerçekleşmektedir. Türksat uydusu üzerinden yapılan aboneliklerde sadece Lig TV ve birkaç Digitürk kanalını izleyebilirsiniz.

Digiturk Narlıdere Film Kampanya

Türksat üzerinden canlı futbol maçlarını seyredebilmeniz için bir çanak anteniniz olmalıdır. Eğer Lig TV seçerseniz Şampiyonlar paketi, Taraftar paketi, Süper lig paketi ve 90+1 paketinden oluşan bir hizmettir. Çanak anteninizin olmadığı durumlarda teknik servisimiz gelip kurulumu gerçekleştirmektedir. Taahhütlü abonelik başlatarak Lig TV maçlarını Eutelsat üzerinden   izleme imkanınız bulunmaktadır. Taahhütle birlikte birçok indirim ve kampanyalardan yararlanmanız mümkündür. Digitürk HD uydu alıcısı kampanya boyunca kullanımınıza verilmekte bozulması durumunda yenisiyle değiştirilmektedir. Ayrıca  Lig TV’yi  internet sitemiz üzerinden de canlı olarak izleyebilme imkanınız vardır. Eğer Digitürk üyeliğiniz varsa internet sitemiz üzerinden satın alarak izleyebilir ya da üyeliğiniz yoksa internet sitemiz üzerinden üye olarak da izleyebilirsiniz. İnternet sitemizin ‘Online İşlemler’ bölümü her türlü konuda size hizmet vermeye hazır bulunmaktadır. 

Digiturk aboneliğiniz hakkında herşey sıkça sorular bölümünde! Hediye kampanyalardan, dilediğin yerde uygulamasının ayrıntılarına, fatura ödemeden , fatura detay ve ayrıntılarına, adres değişikliğinden üyelik detaylarına aklınıza takılabilecek bir çok soru burada cevap bulmaktadır.

Tüm Hizmet Noktalarımız

Digiturk

Beni Arayın