Engelli Paketi'ne %50 İndirim

KAMPANYA BİLGİLERİ 


FİYATLAR

 
Engelliler için kampanya kapsamında, Digiturk paketleri güncel liste fiyatları üzerinden %50 indirimli geçerlidir . Kampanya 31.03.2016 tarihine kadar geçerlidir. 


KURULUM


12 ay üyelik taahhüdüyle, aktivasyon ve iç kurulum ücretsizdir; dış kurulum gereken durumlarda hizmet bedeli ayda 5 TL olmak üzere 12 ay taksitle  DİGİTURK'e veya tek seferde 50 TL olarak DIGITURK yetkili servisine ödenir.Belediye merkezi dışındaki kurulumlar için yol bedeli yetkili teknik servisimizce kurulum sırasında alınır . 


UYDU ALICISI


Bu uydu alıcısı ile sadece Digiturk Eutelsat paketleri izlenebilir . Uydu alıcının interaktif özelliği yoktur . Eğer uydu alıcınız HD ise paketinizin kapsadığı tüm HD kanalları izleyebilirsiniz . 

DETAYLAR 


Digiturk paketlerinde %50 indirim kampanyasından yararlanabilmesi için engellinin aşağıdaki belgelerden biri ile durumu belgelemesi gerekmektedir . 
-T.C özürlüler iadresi başkanlığınca verilen özürlü kimliği 

- Devlet hastanesinden verilen ve oran belirten maluliyet kart

-Devlet hastanesinden verilen en az 5 imzalı heyet sağlık saporu 

-Nüfus cüzdanlarına işlenmiş ve engelli oranı %40 ve üzerinde olanların nüfus cüzdan fotokopileri 

-Emekli Sandığı Serbest Seyahat Kartı (Gazi Tanıtım Kartı , Şehit Ailesi Ücretsiz Seyahat Kartı Vazife Malulü Ailesi Ücretsiz Seyahat Kartı)

 

Belirtilen belgenin ibraz edilmesi halinde bu kampanya kapsamında sadece tek bir üyelik hakkı bulunmaktadır . 

SIKÇA SORULAN SORULAR 

Kurulum için aktivasyon ödeyecekmiyim ?
-12 ay üyelik taahhüdüyle , aktivasyon ve iç kurulum ücretsizdir ; dış kurulum gereken durumlarda hizmet bedeli ayda 5 TL olmak üzere 12 ay taksitle DİGİTURK'e veya tek seferde 50 TL olarak DİGİTURK yetkili servisine ödenir . 

Digiturk

Beni Arayın